|
Member
Offline
|
#2351

26.01.2011, 23:18
|
Kamson napisał(a): 
Uroczyście oświadczam, że będe miał wyje*ane na każdy mecz REPREZENTACJI POLSKI, w którym wystąpi jakiś Arboleda czy inny Roger.
Dziękuje, dobranoc.
|
Kamson napisał(a): 
Rasizm? JAKI KU*WA RASIZM?! To, że ludzie chcą ogladac polakow w reprezentacji Polski nazywasz rasizmem?
brak slow...
|
Za co Kamson dostał rocznego bana? Kogoś w tych postach uraził? Który szanowny moderator dopatrzył się tutaj rasizmu?
|
|