Wyświetl pojedynczy post
Nosalka
Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2351
Stary 26.01.2011, 23:18
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Uroczyście oświadczam, że będe miał wyje*ane na każdy mecz REPREZENTACJI POLSKI, w którym wystąpi jakiś Arboleda czy inny Roger.

Dziękuje, dobranoc.
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Rasizm? JAKI KU*WA RASIZM?! To, że ludzie chcą ogladac polakow w reprezentacji Polski nazywasz rasizmem?

brak slow...
Za co Kamson dostał rocznego bana? Kogoś w tych postach uraził? Który szanowny moderator dopatrzył się tutaj rasizmu?
Odpowiedz cytując