Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ŁukaszTS
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
41876
26.01.2011, 22:32
No tak po matce. Zagra dobrze 2 mecze i Smuda bedzie go chciał ;D
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
ŁukaszTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ŁukaszTS
Znajdź inne posty napisane przez ŁukaszTS