Wyświetl pojedynczy post
ŁukaszTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41876
Stary 26.01.2011, 22:32
No tak po matce. Zagra dobrze 2 mecze i Smuda bedzie go chciał ;D
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
Odpowiedz cytując