A propos Meliksona to trochę rozmawiałem z 2 kibicami HBS na temat Maora i ogólnie u nich czarna rozpacz bo odchodzi jedyny ich sensowny piłkarz, najlepszy piłkarz spoza topu etc. etc. Mniejsza o to, wiadomo, że kibice mają troszkę spaczone spojrzenie na takie sprawy.
Niestety wg nich Maor jest troszkę "delikatny", raczej unika ostrej gry, czasem się zniechęca po takich ostrych wjazdach w piszczele. Ciekawe jak będzie wyglądała jego adaptacja do warunków naszej ekstraklasowej młócki, zakładając oczywiście, że transfer dojdzie do skutku.
Sorry, jeżeli było... W HBS Maora kochali właśnie za takie akcje:
http://tv.zczuba.pl/zczubatv/1,89849...a__wideo_.html