Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: K-ów
Offline
#
41835
26.01.2011, 17:52
Teqcontroller
napisał(a):
No nie wiem strasznie to jest dziwne
wiecznie jakiś cyrk w tym klubie się dzieje ja .......e
właśnie podpisaliśmy kontrakt ze świetnym zawodnikiem a na forum tradycyjnie - histeria...
cyrk
? bo co?, bo trzeba wykazać trochę cierpliwości
dadek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dadek
Znajdź inne posty napisane przez dadek