Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: K-ów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41835
Stary 26.01.2011, 17:52
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
No nie wiem strasznie to jest dziwne wiecznie jakiś cyrk w tym klubie się dzieje ja .......e
właśnie podpisaliśmy kontrakt ze świetnym zawodnikiem a na forum tradycyjnie - histeria...
cyrk? bo co?, bo trzeba wykazać trochę cierpliwości
Odpowiedz cytując