sokol1366 napisał(a):

|
Podbeskidzie mogłoby dostać bilety na narożnik D i po kłopocie bo podejrzewam że więcej niż 200 to ich nie przyjedzie
|
ok po bilet i tak bym jechał o wiele wczesniej i obawiam sie ze gdy zobaczy miejscowość z kad pochodze to bedą problemy. Ale jezeli sadzicie ze bedzie wszystko ok to spoko

po 2 jeżęli był by wyjazd w co wieze ze jakims cudem uda sie to załatwić to uwież mi że przyjedzie na ok 1000

pozdrawiam.
