Wyświetl pojedynczy post
19TSP95
Junior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#632
Stary 26.01.2011, 14:57
sokol1366 napisał(a):Wyświetl post
Podbeskidzie mogłoby dostać bilety na narożnik D i po kłopocie bo podejrzewam że więcej niż 200 to ich nie przyjedzie

ok po bilet i tak bym jechał o wiele wczesniej i obawiam sie ze gdy zobaczy miejscowość z kad pochodze to bedą problemy. Ale jezeli sadzicie ze bedzie wszystko ok to spoko po 2 jeżęli był by wyjazd w co wieze ze jakims cudem uda sie to załatwić to uwież mi że przyjedzie na ok 1000 pozdrawiam.