Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41795
Stary 26.01.2011, 14:01
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Idz do szkoly bo Ci siedzenie w sieci szkodzi.
Wisly jak juz cos.
Klub Cupiala i jego pieniede oddawac nic nikomu nie musi. Jak dawal swoje miliony7 w rozwoj klubu to bylo fajnie.

Jak zes taki madry do zglos sie do klubu jako sponsor i sypnij groszem.
Wez czlowieku ochlon lepiej bo cos cie fantazja poniosla! Do szkoly to bym chetnie jeszcze raz poszedl jesli bym tylko mogl ale nie dlatego bys byl kozok kiczen porter tylko dla samego siebie. Teraz zaluje ze bylem glupi pewnej szkoly niekonczac ale takie czasy osiedlowe byly.
A co do pana prezesa to chyba jestes dobrze przekrecony medialnie hehe bo on te miliony dawal nie zeby cos rozwinac tylko zeby na tym zarabiac i poki co dalej zarabia co rok handlujac gwiazdki a rozwoj klubu jak sie zatrzymal na ekipie Szymka tak pozniej obral tendencje spadkowa! Mowisz ze to jego i oddawac niemusi wiec do huja czemu Wisla jemu smieszny jakis dlug musi skoro to jego! To tylko wlasciciel kolego i Wisla niejest jego! Wisla jest kazdego z nas tutaj bo Wisla to my nie oni! A co do sponsorungu to ja kumam co moze dac nam kase dlatego choc to chore dla innych to w szafie ciezko znalesc cos bez herbu Wiselki. Na wiecej mnie niestac ale moze kiedys cos zfartem... Wez na przyszlosc pomysl wczesniej nim do mnie podbijesz! Przypadkiem niepracowales na kablociagu Kabel sa? Bo to by tlumaczylo dlaczego Bogus twoj idol. Dzieki.
Odpowiedz cytując