Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41736
Stary 25.01.2011, 22:09
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Jutro popołudniu albo w Czwartek dopoludnia wylatuja na oboz
Czyli to znaczy, że poszło dobrze z tymi wszystkimi badaniami medycznymi ? Bo Klub przywiązuje w tym okienku dużą wagę do tego. Myślałem że przesadzają z tym, że będą badać kilka dni zawodników okazało się to prawdą.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 25.01.2011 o godz. 22:17.
Odpowiedz cytując