Wyświetl pojedynczy post
borsuk
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41732
Stary 25.01.2011, 21:55
misiek_86 napisał(a):Wyświetl post
I tak Ryan'er leci do Alicante dopiero w piątek z Krakowa ;-)
Trwają przygotowania do sezonu więc jeśli nie latają samoloty to powinni mu rower wypożyczyć - każda jednostka treningowa mniej to nie tylko strata dla piłkarza ale dla całej drużyny. Tym bardziej jeśli piłkarz jest przymierzany do pierwszej jedenastki. Dla mnie to trąci żenadą.
Odpowiedz cytując