misiek_86 napisał(a):

|
I tak Ryan'er leci do Alicante dopiero w piątek z Krakowa ;-)
|
Trwają przygotowania do sezonu więc jeśli nie latają samoloty to powinni mu rower wypożyczyć - każda jednostka treningowa mniej to nie tylko strata dla piłkarza ale dla całej drużyny. Tym bardziej jeśli piłkarz jest przymierzany do pierwszej jedenastki. Dla mnie to trąci żenadą.