Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41726
Stary 25.01.2011, 21:30
FraMat napisał(a):Wyświetl post
sorry za OT, ale:

Chavez, gdyby był katolikiem nie mógłby zostać pastorem. Ale to świadczy o poziomie naszego dziennikarstwa.
A żeby nie było OT to, radzę do wszystkich kwestii poruszanych przez pismaków (w tym transferów Wisły) podchodzić równie krytycznie.
Lepszy jest ten tekst na końcu o "złośliwym faulu" Chaveza w Wiśle. Taaak, kawał drwala z niego.

Jeżeli BP twierdzi, że kontrakt jeszcze nie podpisany to pewnie są tego powody. Po tym jak wystrzelili z przyjazdem Meliksona są jak widać ostrożniejsi, więc radzę poczekać na oficjalne potwierdzenie transferu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując