FraMat napisał(a):

sorry za OT, ale:
Chavez, gdyby był katolikiem nie mógłby zostać pastorem. Ale to świadczy o poziomie naszego dziennikarstwa.
A żeby nie było OT to, radzę do wszystkich kwestii poruszanych przez pismaków (w tym transferów Wisły) podchodzić równie krytycznie.
|
Lepszy jest ten tekst na końcu o "złośliwym faulu" Chaveza w Wiśle. Taaak, kawał drwala z niego.
Jeżeli BP twierdzi, że kontrakt jeszcze nie podpisany to pewnie są tego powody. Po tym jak wystrzelili z przyjazdem Meliksona są jak widać ostrożniejsi, więc radzę poczekać na oficjalne potwierdzenie transferu.