Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17031
Stary 25.01.2011, 17:04
Ela napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem do końca tego zaskoczenia informacją, że hala nie będzie budowana. A przynajmniej nie teraz.
Przecież od początku było wiadomo, że pieniędzy na nią w obecnym budżecie nie ma...
Te 8 mln z Unii miało się nijak do 55, które zostało na papierze "przeznaczone" na nasz obiekt.
Zwłaszcza zważywszy na zadłużenie Krakowa.
A ogłoszenie konkursu architektonicznego było w pro forma w ramach kampanii wyborczej.

To niestety częste.
Architekt wygrywa konkurs a nie może doczekać się realizacji.

Hala jest melodią przyszłości.
Mglistej niestety.

A czy przez przypadek te dwie kwoty nie sa w euro i pln-ach? Bo takie zestawienie jakie przedstawiasz nie odzwierciedla prawdy.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując