Proud napisał(a):

Nie rozumiem do końca tego zaskoczenia informacją, że hala nie będzie budowana. A przynajmniej nie teraz.
Przecież od początku było wiadomo, że pieniędzy na nią w obecnym budżecie nie ma...
Te 8 mln z Unii miało się nijak do 55, które zostało na papierze "przeznaczone" na nasz obiekt.
Zwłaszcza zważywszy na zadłużenie Krakowa.
A ogłoszenie konkursu architektonicznego było w pro forma w ramach kampanii wyborczej.
To niestety częste.
Architekt wygrywa konkurs a nie może doczekać się realizacji.
Hala jest melodią przyszłości.
Mglistej niestety.