Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17030
Stary 25.01.2011, 15:54
Proud napisał(a):Wyświetl post
Nie mam słów...http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24509

Ale to ta kur*a Mjacher obmyślił...

Jeb**y cwaniak.
Nie rozumiem do końca tego zaskoczenia informacją, że hala nie będzie budowana. A przynajmniej nie teraz.
Przecież od początku było wiadomo, że pieniędzy na nią w obecnym budżecie nie ma...
Te 8 mln z Unii miało się nijak do 55, które zostało na papierze "przeznaczone" na nasz obiekt.
Zwłaszcza zważywszy na zadłużenie Krakowa.
A ogłoszenie konkursu architektonicznego było w pro forma w ramach kampanii wyborczej.

To niestety częste.
Architekt wygrywa konkurs a nie może doczekać się realizacji.

Hala jest melodią przyszłości.
Mglistej niestety.
Odpowiedz cytując