Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41658
Stary 25.01.2011, 13:58
piter86 napisał(a):Wyświetl post
No to Chavez będzię miał z kim o Bogu pogadać, tylko ciekawy jestem w jakim języku będą się dogadywać

http://www.sport.pl/sport/1,67926,89...a_w_Wisle.html

sorry za OT, ale:
Cytat:
Chavez to mocno wierzący katolik. W ojczyźnie zapraszany jest do prowadzenia katechez, rozpoczął też kursy, które pozwolą mu zostać pastorem
Chavez, gdyby był katolikiem nie mógłby zostać pastorem. Ale to świadczy o poziomie naszego dziennikarstwa.
A żeby nie było OT to, radzę do wszystkich kwestii poruszanych przez pismaków (w tym transferów Wisły) podchodzić równie krytycznie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując