piter86 napisał(a):

sorry za OT, ale:
Cytat:
|
Chavez to mocno wierzący katolik. W ojczyźnie zapraszany jest do prowadzenia katechez, rozpoczął też kursy, które pozwolą mu zostać pastorem
|
Chavez, gdyby był
katolikiem nie mógłby zostać
pastorem. Ale to świadczy o poziomie naszego dziennikarstwa.
A żeby nie było OT to, radzę do wszystkich kwestii poruszanych przez pismaków (w tym transferów Wisły) podchodzić równie krytycznie.