Wyświetl pojedynczy post
Johnny B
Senior Member
 
Od: 05.2007
Skąd: Królestwo Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41649
Stary 25.01.2011, 13:09
rikut1906TSW napisał(a):Wyświetl post
a ja go mam głęboko w DU^^ i jeśli na prawdę ma podpisać ten kontrakt to Ja dziękuje
i przestaniesz pisać posty na forum? Szkoda, że takim kosztem...


ten drugi koleżka, no gratuluje. Co jeszcze ktoś wymysli. Może pośmiejmy się z Bunozy, że mial na jednym zdjeciu sweterek babuni...

A co do Peskovica mam nadzieje, że klub tymi badaniami( domniemanymi, bo kto poza pismakami takie informacje potwierdził, a oficjalna w tym okienku wyjątkowo ochoczo dzieli się informacjami transferowymi) gra tylko na zmiękczenie lepszego kandydata.
A no tak Pesovic powiedział, że przeszdł testy... no tak wiarygodne
-Ale panie Franku...
-****a won! Wypierdalaj!...Panie Franku.. Matoł
XxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXx XxXxXxXxXx
http://www.youtube.com/watch?v=IT86Y...elated&search=
Banjo Boy is godlike >.<
Odpowiedz cytując