rikut1906TSW napisał(a):

|
a ja go mam głęboko w DU^^ i jeśli na prawdę ma podpisać ten kontrakt to Ja dziękuje
|
i przestaniesz pisać posty na forum? Szkoda, że takim kosztem...
ten drugi koleżka, no gratuluje. Co jeszcze ktoś wymysli. Może pośmiejmy się z Bunozy, że mial na jednym zdjeciu sweterek babuni...
A co do Peskovica mam nadzieje, że klub tymi badaniami( domniemanymi, bo kto poza pismakami takie informacje potwierdził, a oficjalna w tym okienku wyjątkowo ochoczo dzieli się informacjami transferowymi) gra tylko na zmiękczenie lepszego kandydata.
A no tak Pesovic powiedział, że przeszdł testy... no tak wiarygodne