Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kipers
Member
Od: 08.2007
Offline
#
41567
24.01.2011, 19:22
jotbe1
napisał(a):
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeria/treningi_i_zgrupowania/Luzniejsze_popoludnie_w_Olivie/43714/
Nasz nowy bramkarz
Kto wie, jakby sie sprawdził to czemu nie, wydolnościowo nie był dobry w rundzie jesiennej, a jako bramkarz nie musiałby sie wysiliac
kipers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kipers
Znajdź inne posty napisane przez kipers