Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20474
Stary 24.01.2011, 19:11
TSWalos napisał(a):Wyświetl post
Nie, to nie to w tamtą grałem jakoś 93 - 94 okolice komunii ;D
Jak ci się coś przypomni charakterystycznego to pisz na priv, bo mam trochę gier z tamtych lat zachomikowanych na dysku.
Odpowiedz cytując