Cichy napisał(a):

|
Chyba Adze strach zajrzał w oczy bo....
|
No i w rzeczy samej zrobiło się głośno: dzisiaj artykuł w Rz, komentarze na interii już życzą Adze porażki. Powtórze tylko to co pisałem wcześniej:
Sorry za off topa ale tak mnie naszło: jesteśmy dwadzieścia lat po obaleniu komunizmu i oto mamy sytuacja że podziwiamy osobę publiczną za to że miała odwage napisać co mysli o sprawie która bulwersuje wszystkich Polaków. Jeśli to nie jest: autocenzura/emigracja wewnętrzna/strach przed ostracyzmem (do wyboru) to co to jest? I pomysleć że to o rządach PiS mainstraimowcy pisali: policyjne
