Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#576
Stary 24.01.2011, 18:49
Cichy napisał(a):Wyświetl post
Chyba Adze strach zajrzał w oczy bo....
No i w rzeczy samej zrobiło się głośno: dzisiaj artykuł w Rz, komentarze na interii już życzą Adze porażki. Powtórze tylko to co pisałem wcześniej:
Sorry za off topa ale tak mnie naszło: jesteśmy dwadzieścia lat po obaleniu komunizmu i oto mamy sytuacja że podziwiamy osobę publiczną za to że miała odwage napisać co mysli o sprawie która bulwersuje wszystkich Polaków. Jeśli to nie jest: autocenzura/emigracja wewnętrzna/strach przed ostracyzmem (do wyboru) to co to jest? I pomysleć że to o rządach PiS mainstraimowcy pisali: policyjne
Odpowiedz cytując