Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Edłardo Da Sylwia
Member
Od: 07.2010
Offline
#
8840
24.01.2011, 11:56
mulda
napisał(a):
To o ktorej ta konferencja ?
Coś jest na rzeczy ? czy to tylko pobożne życzenie ?
Edłardo Da Sylwia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edłardo Da Sylwia
Znajdź inne posty napisane przez Edłardo Da Sylwia