Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41463
Stary 24.01.2011, 11:55
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Daje sobie głowie uciąć, że Peskovic to pomysł Kapki
Też tak mi się wydaję, że to właśnie jego pomysł... gdzieś czytałem, że jest to "specjalista od rynku słowackiego, ma liczne kontakty na Słowacji itp" Bramkarz to delikatnie mówiąc przeciętny, taki trochę Pawłkowaty, potrafi dobrze wybronić coś na lini po czym potrafi podać piłkę napastnikowi. Do tego umoczmy w korupcje. Przypomnę że Milana Jovanića - według mnie bramkarz komedia też ściągał Kapka także dzięki niemu będziemy mieć 2 słabych bramkarzy. Pisałem już kiedyś że ten skauting nie zadziała normalnie dopóki jednym z jego członków jest Kapka. Jak się okaże że gramy w tej rundzie bez bramkarza ciekawe kto poleci, trener bramkarzy czy Kapka ?
Nie jestem wstanie zrozumieć że tyle lat pozycja bramkarza jest lekceważona w tym klubie.
Także trzeba będzie podziękować Zdzichowi Kapce, że prawdopodobnie będziemy grać bez bramkarza.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 24.01.2011 o godz. 12:00.
Odpowiedz cytując