wiślak 86 napisał(a):

Kurde jak głową w mur.
Spróbuję z inne strony zadać pytanie.
Co by zrobił Kaczyński(bo domyślam się że jesteś jego fanem) gdyby był na miejscu Tuska od momentu katastrofy do dnia dzisiejszego? Mając taką władzę jak on i takie poparcie polityczne? Możesz to mi wypisać w punktach. Tylko nie pisz że Tusk czegoś nie zrobił ale to co właśnie zrobiłby Kaczyński.
Miał podstawy? I w jednym masz rację gdybyśmy byli wolni to za takie coś obcięto by mu język.
|
Moje odpowiedzi cię nie satysfakcjonują? Wskaz w którym miejscu konkretnie, a nie pitol o murze. Bo tak to każdy głupi potrafi.
Co by zrobił Kaczyński? To co każdy Polak
-nie oddawał by ruskim naszej czarnej skrzynki którą mieliśmy już w Polsce
-wymógł by na ruskich zabezpieczenie wraku
- upublicznił by rozmowy z wieży wcześniej niż tydzień po kłamliwym raporcie MAK
Tylko tyle i aż tyle. A najogólniej mówiąc nie starał by sie ukrywać prawdy tak jak to robi
(...).