Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11478
Stary 23.01.2011, 23:57
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Kurde jak głową w mur.

Spróbuję z inne strony zadać pytanie.

Co by zrobił Kaczyński(bo domyślam się że jesteś jego fanem) gdyby był na miejscu Tuska od momentu katastrofy do dnia dzisiejszego? Mając taką władzę jak on i takie poparcie polityczne? Możesz to mi wypisać w punktach. Tylko nie pisz że Tusk czegoś nie zrobił ale to co właśnie zrobiłby Kaczyński.

Miał podstawy? I w jednym masz rację gdybyśmy byli wolni to za takie coś obcięto by mu język.
Moje odpowiedzi cię nie satysfakcjonują? Wskaz w którym miejscu konkretnie, a nie pitol o murze. Bo tak to każdy głupi potrafi.

Co by zrobił Kaczyński? To co każdy Polak
-nie oddawał by ruskim naszej czarnej skrzynki którą mieliśmy już w Polsce
-wymógł by na ruskich zabezpieczenie wraku
- upublicznił by rozmowy z wieży wcześniej niż tydzień po kłamliwym raporcie MAK

Tylko tyle i aż tyle. A najogólniej mówiąc nie starał by sie ukrywać prawdy tak jak to robi (...).
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.01.2011 o godz. 14:35.
Hej Nasz TS !!