Eleusis napisał(a):

Ja może tylko wkleję listę piłkarzy jakich wtedy Boris wyprzedził w tym notowaniu jakby komuś nie chciało się wchodzić na tą stronkę :
Cytat:
Najlepsi piłkarze ligi portugalskiej w grudniu 2008 w ocenie Związku Zawodowego Piłkarzy:
1. BORIS PESKOVIĆ(Academica Coimbra)
2. David Suazo (Benfica Lizbona)
3. Katsouranis (Benfic Lizbonaa)
4. Cristian Rodriguez (FC Porto)
5. Nuno Assis (Vitoria Guimaraes)
6. Joao Moutinho (Sporting Lizbona)
7. Nilson (Vitoria Guimaraes)
8. Marcelo (Belenenses Lizbona)
9. Hulk (FC Porto)
10. Nene (Nacional Madeira)
|
Gwiaździsty napisał(a):

|
Jeden napastnik to za mało. To tylko uzupełnienie za Pawła, Przedałby się drugi bo znowu będziemy grali jednym wysuniętym. A gdyby nie daj Boże kontuzja ....
|
A Żurawski i Rios to nie napastnicy ? Zresztą to trener decyduje czy potrzebuje jakiegoś piłkarza czy nie . A ostatnio Maskant wyraźnie powiedział ( jeśli rzeczywiście on to powiedział) że na transferach Genkova i Meliksona zakończy się wzmacnianie ofensywy . Wiem że niektórzy z Was zawsze chcą 10 transferów ale bez przesady . Przyjście jeszcze jednego napastnika spowoduje że Rios i Żuraw wiosnę przesiedzą na trybunach a pensje nadal będzie trzeba płacić , o to nam chodzi? Myślę że powinni dostać szansę , obaj mają ambicje pograć jeszcze na wysokim poziomie i wywalczyć miejsce w podstawowym składzie .