kreseq napisał(a):

PS: Rozwalaja mnie niektorzy na tym forum. Tydzien temu placz i wywalanie trenera i zarzadu, dzisiaj spokojni o mistrza i prawie calujacy trenera ludzie
|
Ale to chyba nie ci sami. Ci co płakali to teraz siedzą cicho lub przygotowują teksty, że jednak sprowadzeni są słabi i dlatego...... trzeba wywalić trenera i zarząd.
