Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7873
Stary 23.01.2011, 16:53
kreseq napisał(a):Wyświetl post
PS: Rozwalaja mnie niektorzy na tym forum. Tydzien temu placz i wywalanie trenera i zarzadu, dzisiaj spokojni o mistrza i prawie calujacy trenera ludzie
Ale to chyba nie ci sami. Ci co płakali to teraz siedzą cicho lub przygotowują teksty, że jednak sprowadzeni są słabi i dlatego...... trzeba wywalić trenera i zarząd.
Odpowiedz cytując