Wyświetl pojedynczy post
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11462
Stary 23.01.2011, 12:58
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Cytat mówi o samolocie jako maszynie nie o osobach nim lecących. Być może masz racje i nie było obowiązku ubezpieczać całej wycieczki. Dlaczego mówisz że popieram taką pataologię jak to ująłeś o nie wypłacaniu odszkodowania przez właściciela busa? Wręcz przeciwnie moim zdaniem powinien odpowiadać całym swoim majątkeim podobnie jak urzędnicy. Co do wysokości odszkodowania: chyba nie dojdziemy do porozumienia. Ale zastanów się czy naprawde takie kosmiczne kwoty muszą wchodzić w grę. I jezcze jeden przykład: dlaczego ludzie którzy utracili domy w powodzi EWIDENTNIE przez zaniedbania państwa nie dostali MILIONOWYCH odszkodowań?
Więc napisz krótko:

- rodzinom należy się odszkodowanie czy też nie?

Jeżeli nie popierasz patologii, to dlaczego wysuwasz takie argumenty? Równie można napisać tak: dlaczego wsadzono do pierdla za morderstwo jakiegoś Jana P., skoro np morderca Krzysztof F. uniknął odpowiedzialności? Trzeba wszystkich wypuścić! Jak równo to równo!
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
I jezcze jeden przykład: dlaczego ludzie którzy utracili domy w powodzi EWIDENTNIE przez zaniedbania państwa nie dostali MILIONOWYCH odszkodowań?
Nie wiem, ale może napisz e-maila do kancelarii premiera i rządu dlaczego powodzianie tak zostali potraktowani. Co to ma do katastrofy smoleńskiej?