Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
filip123
Member
Od: 07.2010
Offline
#
41306
23.01.2011, 12:25
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24499
, wiecie moze kiedy ma przylecieć do Krakowa ? , bo Stan we wcześniejszych wypowiedziach mówił ze 22 najprawdopodobniej bedzie w Krakowie .
filip123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip123
Znajdź inne posty napisane przez filip123