Wyświetl pojedynczy post
chopin
Senior Member
 
Od: 01.2011
Skąd: Łódz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41237
Stary 22.01.2011, 23:26
wiem wiem ale i tak znaczna część pewnie przyjdzie zobaczyć byłego reprezentanta Holandii!
a tak jeszcze nawiasem to Stan musi mieć niesamowite znajomości albo mieć niezła nawijke
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
Odpowiedz cytując