Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
chopin
Senior Member
Od: 01.2011
Skąd: Łódz
Offline
#
41237
22.01.2011, 23:26
wiem wiem ale i tak znaczna część pewnie przyjdzie zobaczyć byłego reprezentanta Holandii!
a tak jeszcze nawiasem to Stan musi mieć niesamowite znajomości albo mieć niezła nawijke
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
chopin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chopin
Znajdź inne posty napisane przez chopin