Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.01.2011, 18:52
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Najpierw poczekają na pierwsza porażkę na kortach, i wtedy zaczną wylewać kubły pomyj. [...].
To możliwe. Zważywszy, że niektóre polskie dziennikarzyny zachowują się jak ...
....

Dopóki "ciemny lud" ogląda film to wg niektórych "zagrożenia" nie ma ... Sytuacja robi się niepokojąca kiedy mówi o tym pozytywnie ktoś z tzw. świecznika i nie utytłany w polskie politykierstwo.
Na takie filmy znana osoba ma prawo bowiem publicznie, ba ... a nawet obowiązek pluć. Dziwne, że nikt z tzw. autorytetów (dyżurnych) nie zaatakował jeszcze tego filmu.
Myślałem o Panu Andrzeju Wajdzie ale on jest przecież reżyserem więc byłoby mu zwyczajnie głupio chyba ewentualny szturm przypuścić na "produkcję filmową" ...
Ostatnio edytowane przez yarow : 22.01.2011 o godz. 18:56.
Odpowiedz cytując