Wyświetl pojedynczy post
Orson
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41141
Stary 22.01.2011, 18:09
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jak widać Maaskant tez uważa, że transfery bramkarza i obrońców są nieodzowne. Głupi jakiś, czy co? Ma przecież Jovanicia i Bunozę.
"Dawanie szans" jest OK, ale kiedy nie ma presji wyniku. Wystawianie na kluczowych pozycjach melepet tylko dlatego, że się za nie wcześniej zapłaciło i liczy się, że jakimś cudem zaskoczą zazwyczaj kończy się źle.

Potrzeba nam prawdziwych wzmocnień w defensywie, po wyprzedaży Basałaja mamy tam pół dobrego zawodnika (w dodatku jest z nami do końca sezonu, później nie wiadomo).
Człowieku...
Co do bramkarza to powiedzial ze potrzeba 3 bramkarzy a ma 2
z obroncami to samo ale ty oczywiscie musisz obrazac naszych pilkarzy...
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując