!!IRIVER!! napisał(a):

Pił ktoś taki specyfik jak Wódka Barmańska? Co prawda słabe to bo zaledwie 21%, ale zastanawiam się czy nie zakupić jako dodatek do Żołądkowej Czystej. W Polo Markecie promocja, bodajże 6,99 zł za 0,5l
|
piłem, bardzo polecam, co prawda ja piłem z odrobiną sprite nie dolewając innej wódki, ale w smaku smakowało jak sprite, a mimo 21% potrafi przy odpowiedniej ilości uderzyć
