Wyświetl pojedynczy post
Zarko42
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 21.01.2011, 19:54
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Pił ktoś taki specyfik jak Wódka Barmańska? Co prawda słabe to bo zaledwie 21%, ale zastanawiam się czy nie zakupić jako dodatek do Żołądkowej Czystej. W Polo Markecie promocja, bodajże 6,99 zł za 0,5l
piłem, bardzo polecam, co prawda ja piłem z odrobiną sprite nie dolewając innej wódki, ale w smaku smakowało jak sprite, a mimo 21% potrafi przy odpowiedniej ilości uderzyć
Odpowiedz cytując