Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40977
Stary 21.01.2011, 11:11
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Nie no zart moze zacznie bronic tak jak trzeba

Ja się zastanawiam w którym momencie wyrobiliście sobie o Javanicu opinie słabego bramkarza? Co to znaczy "zacznie bronić jak trzeba"?
To, że Maaskant dał się ogłupić czarom Pawełka i podobnie jak Kazimierski i kilku kibiców zobaczył w nim dobrego bramkarza nie znaczy, że Jovanić jest słaby i gorszy od Pawełka, bo gorszym już być nie można...
Wg. mnie pozycję pierwszego bramkarza mamy dobrze obsadzoną. Myślę, że Jovanic to nie jest gość, który będzie puszczał "Pawełki" co drugi mecz, pokazywał fucka kibicom, brał się do roboty przed końcem kontraktu, w dupie miał dobrą grę, bo nie ma konkurencji, itp.
Z Jovanica będzie pociecha.
Odpowiedz cytując