karas1983 napisał(a):

|
W starciach z ległą czy Odrą W?ą
|
W Twojej wiosce jeszcze nie rozeszło się że jest Legia a nie legła
Maverjuve napisał(a):

Wspomniani Brozek i Glowacki zajeli tez 8 miejsce w lidze.
|
A w 1410 pyknęliśmy Krzyżaków.
Porażki tamtego składu są faktem ale jak tu winić np obronę za Levadie?Oni zrobili to co do nich należało.Najlepiej by było pozbyć się najsłabszych ogniw z tych i innych meczów a pozbyto się generalnie tych których wina była najmniejsza bądź żadna.Gdzie ja o to też nie mam jakiś wielkich pretensji, byle za nich przychodzili wartościowi zawodnicy.Dotąd było z tym kiepsko, mam nadzieje że teraz to się zmieni.