Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40970
Stary 21.01.2011, 10:30
karas1983 napisał(a):Wyświetl post
W starciach z ległą czy Odrą W?ą
W Twojej wiosce jeszcze nie rozeszło się że jest Legia a nie legła

Maverjuve napisał(a):Wyświetl post

Wspomniani Brozek i Glowacki zajeli tez 8 miejsce w lidze.
A w 1410 pyknęliśmy Krzyżaków.

Porażki tamtego składu są faktem ale jak tu winić np obronę za Levadie?Oni zrobili to co do nich należało.Najlepiej by było pozbyć się najsłabszych ogniw z tych i innych meczów a pozbyto się generalnie tych których wina była najmniejsza bądź żadna.Gdzie ja o to też nie mam jakiś wielkich pretensji, byle za nich przychodzili wartościowi zawodnicy.Dotąd było z tym kiepsko, mam nadzieje że teraz to się zmieni.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 21.01.2011 o godz. 10:37.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując