Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8919
Stary 20.01.2011, 19:47
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Ale rozpaczacie, te zdjęcia Bunozy już dawno widziałem bo są ogólnodostępne, a że w weszlo robią same debile to musieli czekać aż ktos to wklei na forum
swoją drogą te szczury internetowe z weszlo są niesamowite, od rana do wieczora przegladają każdą stronę , każdy temat, wszystkie tysiąc postów na 100 portalach klubowych, wy śpicie chociaż, macie życie prywatne? siedzi łeb ze smarkiem zwisającym z nosa przed szkiełkiem i czyha z jęzorem wysuniętym na fotke Bunozy bez koszulki, łaaał, ależ historia
Jakby moim jedynym zajęciem było siedzenie na dupie i raz na jakiś czas napisać na stronie internetowej tekst, który nikt nie przerobi, nikt nie wytnie pikantnych szczegółów i kasowałbym za to sporo hajsu, a jakoś trzeba materiał zebrać, to to właśnie bym robił.
Ale sorry, to jest śmieszne (w sensie Bunoza )...
Ostatnio edytowane przez murray : 20.01.2011 o godz. 20:09.
Odpowiedz cytując