gigant napisał(a):

|
Proponuję na razie wypuścić siurki z rąk i cierpliwie czekać, bo może się okazać że wizyta w Krakowie jest dalszą częścią tej taktyki menedżerskiej, w której Wisła robi jako straszak dla innego bogatszego klubu.
|
Według mnie chodziło o to żeby trochę ruskich zmiękczyć, bo prawdopodobnie straszli ich kolejny wypożyczeniem z którego ruscy nie mieliby wiele profitów.