Wyświetl pojedynczy post
tomsts
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40840
Stary 19.01.2011, 22:07
jeśli zdołamy faktycznie podpisać kontrakty z Genkovem i Meliksonem to moim zdaniem to okienko już przejdzie do historii jako jedno z najbardziej udanych w tym sezonie.
Jeśli Melikson się zaklimatyzuje i będzie reprezentował formę zbliżoną do tej z ligi izraelskiej to chyba dopiero teraz można powiedzieć, że doczekaliśmy się następcy Szymkowiaka.
Genkowa uważam z kolei za napadziora , który podania w stylu Meliksona powinien skutecznie zamieniać na bramki.

Byle zakontraktować ich!
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 19.01.2011 o godz. 23:51.
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
Odpowiedz cytując