Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40772
Stary 19.01.2011, 16:52
skeba napisał(a):Wyświetl post
*Chłopaki - nie chce każdego przytaczać opinii.
Z czego na chwilę obecną mam się cieszyć, no powiedzcie mi i przekonajcie mnie w sposób racjonalny.
Marcelo, Diaz, Głowacki, Alvarez, Brożki - I teraz zobaczcie co Ci zawodnicy wnosili do drużyny, a kto przyszedł za ich miejsce?

Mam piać z zachwytu ? Jeśli będzie powód do radości to przyrzekam, że dam upust swoim emocjom i wyleje swoje emocje tutaj.
Nikt ci nie każe piać z zachwytu, tylko proszę nie siej farmazonów, wystarczy spojrzeć na same statystyki, żeby stwierdzić że to raczej inna półka niż Hristov. Ja tam póki co zachowuje spokój, jak podpisze kontrakt to wtedy będzie można się cieszyć.
Odpowiedz cytując