Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40769
Stary 19.01.2011, 16:48
*Chłopaki - nie chce każdego przytaczać opinii.
Z czego na chwilę obecną mam się cieszyć, no powiedzcie mi i przekonajcie mnie w sposób racjonalny.
Marcelo, Diaz, Głowacki, Alvarez, Brożki - I teraz zobaczcie co Ci zawodnicy wnosili do drużyny, a kto przyszedł za ich miejsce?

Mam piać z zachwytu ? Jeśli będzie powód do radości to przyrzekam, że dam upust swoim emocjom i wyleje swoje emocje tutaj.
Odpowiedz cytując