A masz na tyle fantazji, by odgraniczyć to co było od stanu dzisiejszego?Np te czasy, kiedy prezesem klubu był Prawnik (Heller), którego wzięto do klubu praktycznie z wykładów ze studentami KSW lub UJ?,Urzędnik Skarbowy (Wilczek), który na futbolu się zna co kot na gwiazdach a może, czasów Jerz Jurczyńskiego, który wręcz do tej pory jest synonimem wciskania kitu?Kolejni dyrektorzy sportowi nie byli zli, bo zarówno za czasów Mielcarskiego czy Bednarza Wisła sporo zarobiła.
Po prostu nie myśl stereotypowo
Sloth napisał(a):

|
Mało było kuriozalnych tłumaczeń własnych błędów przez działaczy Wisły? Mało to razy wprowadzali kibiców w błąd? Cóż takiego się ostatnio stało, że nagle mamy ślepo im wierzyć w każde słowo? Ile dotychczasowych zapewnień Valckxa się spełniło?
|
A powiedz mi, ile to Stan dawał zapewnień?Jak jakieś dawał, to proszę o cytaty.Powitarzam ZAPWNIEŃ". Ja sobie przypominam jedno, że zrobi wszystko co w jego mocy, by wzmocnić Wisłę w oknie transferowym.
Sloth napisał(a):

Mamy się tym wszystkim cieszyć, zamiast smucić?
Jaja sobie robisz?
|
P.S
Szczepek19





:rotf l: