Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40587
Stary 18.01.2011, 18:42
Sloth napisał(a):Wyświetl post
To przypomnij mi mądralo, od kiedy to oficjalne zapewnienia naszych działaczy są w 100% wiarygodne i prawdziwe? Od czasu Jurczyńskiego, który potrafił nawet sam siebie dementować? Helera i jego zapewnień na oficjalnej: "Dolha ma z nami podpisany długoletni kontrakt"? Czy może kolejnych dyrektorów sportowych i ich zawsze jakże trafnych zapewnień typu: "naszym celem jest, aby kadra pierwszego zespołu była kompletna juz przed pierwszym obozem"?
A masz na tyle fantazji, by odgraniczyć to co było od stanu dzisiejszego?Np te czasy, kiedy prezesem klubu był Prawnik (Heller), którego wzięto do klubu praktycznie z wykładów ze studentami KSW lub UJ?,Urzędnik Skarbowy (Wilczek), który na futbolu się zna co kot na gwiazdach a może, czasów Jerz Jurczyńskiego, który wręcz do tej pory jest synonimem wciskania kitu?Kolejni dyrektorzy sportowi nie byli zli, bo zarówno za czasów Mielcarskiego czy Bednarza Wisła sporo zarobiła.
Po prostu nie myśl stereotypowo
Sloth napisał(a):Wyświetl post
Mało było kuriozalnych tłumaczeń własnych błędów przez działaczy Wisły? Mało to razy wprowadzali kibiców w błąd? Cóż takiego się ostatnio stało, że nagle mamy ślepo im wierzyć w każde słowo? Ile dotychczasowych zapewnień Valckxa się spełniło?
A powiedz mi, ile to Stan dawał zapewnień?Jak jakieś dawał, to proszę o cytaty.Powitarzam ZAPWNIEŃ". Ja sobie przypominam jedno, że zrobi wszystko co w jego mocy, by wzmocnić Wisłę w oknie transferowym.
Sloth napisał(a):Wyświetl post
Mamy się tym wszystkim cieszyć, zamiast smucić?

Jaja sobie robisz?


P.S
Szczepek19:rotf l:
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 18.01.2011 o godz. 18:58.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując