Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40536
Stary 18.01.2011, 15:53
martonas napisał(a):Wyświetl post
Ale on mówił że będą się starać żeby byli zawodnicy na wczoraj a nie że tak będzie na pewno. Poza tym nie wiem czy dobrze rozumiem ale wg ciebie wystarczyłoby że wczoraj Stan by powiedział że np. Genkow czy Ubipar niestety wybrali inne oferty i to już byłoby ok?
W tym momencie prowadzę rozmowy z dwoma klubami na temat napastników. Myślę, że każdy z nich dobrze zastąpiłby Pawła Brożka. Będę starał się, żeby napastnik na pewno pojawił na pierwszy trening. Nie kontroluję wszystkiego, ale w tym momencie jestem mocno przekonany, że nowy napastnik pojawi się na pierwszym treningu.

Przez słowno - nie kontroluje wszystkiego- domniemuje że na myśli się ma np. przypadek gdy piłkarz do Nas leci i samolot spada badz pilkarza porywaja etc.

-prowadzimy rozmowy-
-jestem mocno przekonany-

Po Polsku : Panie dyr.sportowy ja chciałbym tylko wiedziec co sie ....a zmieniło.

E: Nie zdziwie się jak pierwszym transferem będzie ściągnięcie z wypożyczenia np.Mączyńskiego.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 18.01.2011 o godz. 15:56.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując