Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40520
Stary 18.01.2011, 14:59
krkgiba napisał(a):Wyświetl post
co wy za bzdury piszecie? jakie sępy, jakie szuje ?

mają po prostu więcej oleju w głowie niż nasz zarząd, prezes i dyrektor sportowy.

załóżmy, że Wisła znalazła Ubiparipa, była nim zainteresowana - ale zrezygnowała, na to miejsce wskoczył Lech, który w jakimś sensie przyznał rację Wiśle - w kwestii tego, że zawodnik warty jest zainteresowania i zainwestowania - jakkolwiek niewielkich pieniędzy.
Obyśmy nie żałowali, jak Vojo będzie siupał bramki w lidze, a może i nam strzeli.

PS. czekajmy cierpliwie na nasze transfery.
A może nie zrezygnowała, dawała tyle co Lech, zaoferowała mu kontrakt, tylko on wolał mistrza Polski grającego na wiosnę w LE niż wicemistrza odpadającego w rundach eliminacyjnych?
Odpowiedz cytując