Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40492
Stary 18.01.2011, 12:23
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Po to został ten czlowiek zatrudniony żeby nie było łapanki i zeby kadra była przed pierwszym treningiem (kadry nie ma, jest za to coroczne łatanie dziur). Ktoś mówił, że kadra będzie do 17.01 i niby czemu teraz juz jest to nieaktualne? Bo co? Bo jest ciężko? porażka
Dokładnie. Bez dwóch zdań porażka. Valcx pracuje w klubie od 5 miesięcy, wystarczająco czasu żeby zrobić transfery. Ja rozumiem, ze nie było sensu kupować 01.01.2011, ale deadline był wczoraj. Od wczoraj są przygotowania do sezonu (krótkie bardzo, normalnie już by tydzień trenowali). Ja tez mam nadzieje, ze jeszcze Valcx się wykaże, ale pierwszego egzaminu nie zdał. W chwili rozpoczęcia przygotowań jesteśmy na minusie (4 zawodników) - to totalna porażka i tyle. I dziwie się takim tekstom "okienko zamyka się 28.02.2011. To napiszcie od razu "przecież za 2 lata też można kogoś kupić".
Odpowiedz cytując