Mar85 napisał(a):

|
Lech sciąga napastnika którego my podobno chcielismy...fajnie nie...zreszta ja nic nie wiem a Ty wiesz, nastawienie masz takie jakbyśmy mieli niewiadomo kogo sproawadzić....może opierasz się na czymś o czym my nie wiemy...albo jesteś naiwny...dla Twojej wiadomości termin transferów już mija, każdy dzień zwłoki to dzień stracony, ale widać porażki z ogórakmi Ciebie i naszych działaczy nic nie nauczyły
|
zieew.Podobno po Marsie chodzą zielone ludziki
Zasada jest prosta, lepiej by nikogo nie sprowadzili niż kolejny szrot który uwiąże nas na lata.Jak kończy się kupowanie hurtem, pokazało poprzednie okienko
Po Meliksonie(który oczywiście nie wiadomo czy przyjdzie ale wiadomo że negocjacje były prawie na ukończeniu)widać że Staszek chce celnie strzelać a nie na oślep i być może musi to jeszcze potrwać a widzę że niektórzy to chcieli by transferów dla samej radości że ktokolwiek przyszedł.
Nasza sytuacja negocjacyjna jest kiepska bo ani nas nie stać na wysokie sumy dla klubów ani dla grajków, do tego liga jest kiepska a i nasz klub w niej nie jest już klubem o który zawodnicy by zabiegali.Wystarczy że jedne z drugim odpali google i ujrzy klub pucharowych nieudaczników a na to, jeśli ma ambicje, będzie w pierwszej kolejności patrzył.