Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40476
Stary 18.01.2011, 11:31
co wy za bzdury piszecie? jakie sępy, jakie szuje ?

mają po prostu więcej oleju w głowie niż nasz zarząd, prezes i dyrektor sportowy.

załóżmy, że Wisła znalazła Ubiparipa, była nim zainteresowana - ale zrezygnowała, na to miejsce wskoczył Lech, który w jakimś sensie przyznał rację Wiśle - w kwestii tego, że zawodnik warty jest zainteresowania i zainwestowania - jakkolwiek niewielkich pieniędzy.
Obyśmy nie żałowali, jak Vojo będzie siupał bramki w lidze, a może i nam strzeli.

PS. czekajmy cierpliwie na nasze transfery.
Odpowiedz cytując