Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40475
Stary 18.01.2011, 11:29
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Transfery mają być (przynajmniej część) do pierwszego obozu!A czy dzisiaj już wyjeżdzają?Nie! W piątek!
Więc po co siejesz defetyzm, skoro mają jeszcze parę dni.Nie stawiaj tu wszystkich przed faktem dokonanym, bo nie masz pojęcia z kim Valckx rozmawiał, rozmawia, czy będzie rozmawiał.To on jest odpowiedzialny za transfery i to jego z Basałajem i Cupiałem będziecie za nie rozliczać, ale w stosownym do tego momencie a nie teraz!
Lech sciąga napastnika którego my podobno chcielismy...fajnie nie...zreszta ja nic nie wiem a Ty wiesz, nastawienie masz takie jakbyśmy mieli niewiadomo kogo sproawadzić....może opierasz się na czymś o czym my nie wiemy...albo jesteś naiwny...dla Twojej wiadomości termin transferów już mija, każdy dzień zwłoki to dzień stracony, ale widać porażki z ogórakmi Ciebie i naszych działaczy nic nie nauczyły
Odpowiedz cytując