Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40453
Stary 18.01.2011, 09:30
Po to został ten czlowiek zatrudniony żeby nie było łapanki i zeby kadra była przed pierwszym treningiem (kadry nie ma, jest za to coroczne łatanie dziur). Ktoś mówił, że kadra będzie do 17.01 i niby czemu teraz juz jest to nieaktualne? Bo co? Bo jest ciężko? porażka
Odpowiedz cytując