|
Po to został ten czlowiek zatrudniony żeby nie było łapanki i zeby kadra była przed pierwszym treningiem (kadry nie ma, jest za to coroczne łatanie dziur). Ktoś mówił, że kadra będzie do 17.01 i niby czemu teraz juz jest to nieaktualne? Bo co? Bo jest ciężko? porażka
|