Przemoo napisał(a):

|
oczywiście, że na Twoje specjalne życzenie zabiorę głos raz jeszcze ( tak jak 2 innych kolegów, którzy skomentowali Twoją interpretację) Uważam, że bezsensem jest interpretować jedno zdanie Pana RM i wysnuwać z niego aż tak daleko idące wnioski. Jak będzie zobaczymy. A co do adekwatności powiedzenia, jakie użyłeś, to użyję inne: "lepiej jest nie mówić nic niż mówić głupio". Naprawdę nie bierz tego do siebie, ale zbyt dużo takich treści wpływa destrukcyjnie na już i tak napiętą atmosferę na forum.
|
Bardzo dziekuję za to że zareagowałeś na moją prośbę. Celowo nie używam sformułowania: "odpowiedziałeś na prośbę" bo akurat tego nie zrobiłeś. To znaczy: dalej nie wiemy co słowa RM miały oznaczać za to wiemy że Twoim zdaniem nie należy do tych słów przywiązywać wiekszej wagi. Myślę że gdbyś w ten sposób od początku formułował swoją opinię to miała by ona sens. A tak wyszedł z tego humbug.
I w tym kontekście dedykuje Ci zacytowaną powyżej formułkę: "lepiej jest nie mówić nic niż mówić głupio". Również w kontekście dbania o atmosferę na forum.