Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16953
Stary 17.01.2011, 15:09
murray napisał(a):Wyświetl post
....a, ktoś musi za to beknąć, jak można dać za mało cementu.
Za mało betonu w betonie ?
Czemu mnie to nie dziwi... ?

Już to widzę jak ktoś ponosi konsekwencje..

Cytat:
Jeszcze ponoć z robotą nie uwiną się do końca roku. Zajebiście, witamy w Polsce,
Nie tak dawno prasa donosiła najdroższym odcinku drogi w Polsce, gdzie jest za mało asfaltu w asfalcie...
( http://biznes.onet.pl/za-malo-asfalt...,1,prasa-detal ) - i jakoś nie słyszalam aby komuś coś się stało.

Swego czasu jak podobne przekręty były przy budowie Trasy Siekierkowskiej w Warszawie to Piskorski i cały " Układ Warszawski " PO poleciał.

A teraz ?

Nic....
Odpowiedz cytując