murray napisał(a):

|
....a, ktoś musi za to beknąć, jak można dać za mało cementu.
|
Za mało betonu w betonie ?
Czemu mnie to nie dziwi... ?
Już to widzę jak ktoś ponosi konsekwencje..
Cytat:
|
Jeszcze ponoć z robotą nie uwiną się do końca roku. Zajebiście, witamy w Polsce,
|
Nie tak dawno prasa donosiła najdroższym odcinku drogi w Polsce, gdzie jest za mało asfaltu w asfalcie...
(
http://biznes.onet.pl/za-malo-asfalt...,1,prasa-detal ) - i jakoś nie słyszalam aby komuś coś się stało.
Swego czasu jak podobne przekręty były przy budowie Trasy Siekierkowskiej w Warszawie to Piskorski i cały " Układ Warszawski " PO poleciał.
A teraz ?
Nic....