Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40188
Stary 16.01.2011, 16:52
jagoda napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam za ot religijny, ale ściska mnie jak ktoś próbuje rżnąć Bonda a nie ma zielonego pojęcia o czym pisze.

Ps. Teraz zacznie się sprawdzanie w google hasła "Jehowa"
Mnie ściska jak widzę wstawki o (jakiejkolwiek) religii w kontekście polityki transferowej Wisły i jej piłkarzy.

Co to ma za związek z tematem? Oni się mają modlić czy grać?
Odpowiedz cytując