jagoda napisał(a):

Przepraszam za ot religijny, ale ściska mnie jak ktoś próbuje rżnąć Bonda a nie ma zielonego pojęcia o czym pisze.
Ps. Teraz zacznie się sprawdzanie w google hasła "Jehowa"
|
Mnie ściska jak widzę wstawki o (jakiejkolwiek) religii w kontekście polityki transferowej Wisły i jej piłkarzy.
Co to ma za związek z tematem? Oni się mają modlić czy grać?