Wyświetl pojedynczy post
jagoda
Banita
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40174
Stary 16.01.2011, 16:13
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
jestem ciekaw jak będą reagować przeciwnicy transferu Meliksona jeżeli ten będzie liderem naszej ofensywy... jestem przekonany, że szybko zapomną do kogo się modli i czy wierzy w Maryję... w ogóle to jestem zniesmaczony tymi wszystkimi komentarzami z podtekstem antysemickim, wszyscy zapominają że to Wiślak i należy mu się szacunek, a nie pogarda z racji wyznania...
Tomasz nie podniecaj się tak bo po pierwsze nie mamy żadnego nowego zawodnika, a po drugie jak już będziemy go mieć to nie ma pewności, że nie będzie drugim Irsakiem. Tak więc trzeba dmuchać na zimne i zbytnio się nie podpalać, lepiej nie nastawiać się pozytywnie bo potem może być DUŻE rozczarowanie!

Takim pisaniem dajesz tylko pretekst wolfiemu, który będzie czekać przyczajony aż nowy nabytek poślizgnie się na piłce i Ty będziesz w pierwszej kolejności cytowany.

Wcześniej oceniałem szanse transferu na 5% (ze względu na rozgłos), teraz oceniam na 90%.
Odpowiedz cytując