szprotson napisał(a):

Z takim podejściem to na każdą pozycję trzeba nam po 3 zawodników.
Gramy 4-5-1 z miejscem na 1 ofensywnego pomocnika - Garguła, Jirsak, Boukhari i Rios grali już na tej pozycji. Teraz dochodzi Maurycy czy jak mu tam jest.
Ja nie narzekam, ale patrząc na wcześniejsze okienka trasnferowe, preferowałbym sprowadzenie piłkarzy na pozycje wymagające wzmocnienia takie jak środkowy obrońca (3 piłkarzy w kadrze) i napastnik (0 piłkarzy w kadrze), dopiero potem inne pozycje.
Szczytem szczytów wg. mnie było by zakontrakowanie dodatkowo np. bocznego pomocnika.
Z drugiej strony jeśli przychodzi chłop na tak obleganą pozycje jak AMC to ktoś musi odejść. Np. odejdzie Jirsak i bilans taki : Brożki, Pawełek + np. Jirsak < Melikson
|
czyli nasz dyrektor sportowy to jest idiota ? który nie widzi na jakich pozycjach mamy braki tylko wydaje kupę pieniędzy na niepotrzebnego zawodnika ?
ja z oceną okienka transferowego poczekam do czerwca i w tedy pogadamy