Wyświetl pojedynczy post
M89
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16941
Stary 16.01.2011, 14:09
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post


(...)

Dobrze, że to tylko koncepcja, bo będzie jeszcze można to (odległość od trybun do boiska) rozwiązać jak na wyższym projekcie.
Dokładnie, w porównaniu do tego projektu, to ten co wygrał wygląda w środku dość przeciętnie. Nie ma wrażenia "kotła", trybuny nie wiszą nad boiskiem jak to było do tej pory... A co do wyglądu zewnętrznego to nie ma się do czego przyczepić raczej, a wręcz przeciwnie. Fajna, lekka konstrukcja. Zrobić w środku tak jak na powyższym zdjęciu i będzie idealnie.
Ostatnio edytowane przez M89 : 16.01.2011 o godz. 14:11.

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując