vote-for-mikey napisał(a):


(...)
Dobrze, że to tylko koncepcja, bo będzie jeszcze można to (odległość od trybun do boiska) rozwiązać jak na wyższym projekcie.
|
Dokładnie, w porównaniu do tego projektu, to ten co wygrał wygląda w środku dość przeciętnie. Nie ma wrażenia "kotła", trybuny nie wiszą nad boiskiem jak to było do tej pory... A co do wyglądu zewnętrznego to nie ma się do czego przyczepić raczej, a wręcz przeciwnie. Fajna, lekka konstrukcja. Zrobić w środku tak jak na powyższym zdjęciu i będzie idealnie.