Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
40062
16.01.2011, 12:29
Kluvi
napisał(a):
za nikogo brakuje nam ludzi w kadrze proste.. a Mały może grać w ataku
i kurde macie jakiś problem z czytaniem, koleś ma Polskie korzenie, może nawet trochę zna j. polski więc pewnie z Małym się dogada
Na boisku to wątpię, żeby się dogadali
Małecki jak zacznie klnąć na niego, to może zrozumie podstawowe polskie słowa, ale czy się nie obrazi? ;-)
bonawentura
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bonawentura
Znajdź inne posty napisane przez bonawentura