Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40062
Stary 16.01.2011, 12:29
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
za nikogo brakuje nam ludzi w kadrze proste.. a Mały może grać w ataku

i kurde macie jakiś problem z czytaniem, koleś ma Polskie korzenie, może nawet trochę zna j. polski więc pewnie z Małym się dogada
Na boisku to wątpię, żeby się dogadali Małecki jak zacznie klnąć na niego, to może zrozumie podstawowe polskie słowa, ale czy się nie obrazi? ;-)
Odpowiedz cytując