Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40040
Stary 16.01.2011, 11:56
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Polecam ten filmik jak ktoś jeszcze nie widział:
http://www.youtube.com/watch?v=9TsGZGxZi-c.
znakomity... koledzy z zespołu sprawiają wrażenie jakby za nim nie nadążali... trzeba trzymać kciuki za ten transfer bo ten chłopak byłby lekiem na naszą niemoc w ofensywie

P.S westersyl jak kiedyś będziesz robił filmik o Meliksonie to użyj tego podkładu muzycznego: Robbie Williams - Do You Mind idealnie do niego pasuje ten kawałek oczywiście pół żartem pół serio
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 16.01.2011 o godz. 11:59.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując